Firmamız 1992 yılında "BİAS ASANSÖR”, adıyla Ünsal ÖZSEVEN tarafından kuruldu.

 

Asansör montaj, revizyon bakım ve servisleriyle hizmete başladı. Sürekli kalite geliştirme ilkesi ışığında 30.06.1994 tarihinde "TSE" belgesi almaya hak kazandı. Geliştirme sürecinde; asansör alanında standart ve kalite iyileştirmesiyle ilgili yeterlilik belgeleri aldı. Kalitemizi dünya standartlarına getirmek amacıyla 20.12.2004 tarihinde "ISO:9001 kalite yönetim sistemi belgesini, 18.07.2005 tarihinde is "CE “belgesini almıştır. Günümüzde tecrübeli ve konusunda yetkin teknik düzeyi yüksek personelimizle Mersin ve çevresinde yaptığımız kaliteli işlerle, asansör sektöründe söz sahibi olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Günümüzün en son teknolojisini tedarikçi firmalarla işbirliği içinde başarıyla uygulamaktayız. Amacımız yaptığımız kaliteli işler ile müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Müşteri istek ve ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap veren “BİAS ASANSÖR”, ürettiği asansörlerde ulusal ve uluslararası standartlara bağlı kalarak, kaliteyi ve emniyeti ön planda tutarak üstüne düşenin en iyisini yapmaktadır. Firmamız kurulduğu günden bugüne asansör teknolojisi ile ilgili gelişmeleri yakından takip etmiş ve kalitenin savunucusu olmuştur ve bundan sonrada olmaya devam edecektir. Bu doğrultuda kalite yönetim sistemini sürekli iyileştirme ve etkinleştirme faaliyetlerini eksiksiz olarak gerçekleştirecektir. Yapmış olduğumuz işlerdeki hassasiyetimizle daima güvenilir olarak müşterilerimize kaliteli işler yapmaya devam edeceğiz.

Hakkımızda

Kalite Politikamız

“BİAS ASANSÖR” olarak; montajını yapmış olduğumuz asansörlerde, Asansör Yönetmeliğinin (95/16/AT) Ek- I ve Ek-XIII (H Modülü) dikkate alarak Kalite Yönetim Sistemini planlamak ve “CE” çalışmalarını bu esaslara dayanarak sistematik hale getirmek kalite politikamızdır.